JENNY AHLNER. "Vada". Olja på duk, signerad och daterad a tergo 2007.

299330. JENNY AHLNER. "Vada". Olja på duk, signerad och daterad a tergo 2007.

Ca. 43x40,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 43x40,5 cm.

Antal besök: 3 013