Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
JENNY AHLNER. "Vada". Olja på duk, signerad och daterad a tergo 2007.
299330. JENNY AHLNER. "Vada". Olja på duk, signerad och daterad a tergo 2007.
Ca. 43x40,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 43x40,5 cm.
Gomér & Andersson Linköping
3 013