CURT RAGNARTZ. Motiv från Pålsjö, olja på duk, signerad.

299317. CURT RAGNARTZ. Motiv från Pålsjö, olja på duk, signerad.

54 x 75 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 75 cm.

Antal besök: 1 037