ARMSTOL, "Troja", Kai Kristiansen för Ikea. 1950-tal.

299315. ARMSTOL, "Troja", Kai Kristiansen för Ikea. 1950-tal.

Teak.

Slitage, repor, renare klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak.

Antal besök: 8 821