AKUSTISK GITARR, Höfner, omkring 1900-talets mitt.

299272. AKUSTISK GITARR, Höfner, omkring 1900-talets mitt.

Höjd 96 cm.

Bruksslitage. En defekt sträng.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 96 cm.

Antal besök: 2 361