BORDSLAMPA, mässing, Tranås Stilarmatur, 1900-talets andra hälft.

299215. BORDSLAMPA, mässing, Tranås Stilarmatur, 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkt. Höjd inkl skärm ca 90 cm.

Slitage, fläckar, skärm med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 068