THEODORAS STAMOS. Abstrakt komposition, gouache på pannå, signerad och daterad, Stamos 49.

299192. THEODORAS STAMOS. Abstrakt komposition, gouache på pannå, signerad och daterad, Stamos 49.

Ej examinerad ur ram.
Mått: 20,5x15 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.
Mått: 20,5x15 cm.

Antal besök: 1 002