Huvudsakligen Sverige.
3 st från Madeira.
Höjd 5,5 - ca 28 cm.
Ett flertal signerad WS.
Största fågel möjligen ej tupp, signerad WS.
Medföljer information om rustika Gästriketuppen.
Bruksslitage, ej genomgånget.
Huvudsakligen Sverige.
3 st från Madeira.
Höjd 5,5 - ca 28 cm.
Ett flertal signerad WS.
Bruksslitage, ej genomgånget.