TUPPAR, ca 27 st, 1900-tal.

299151. TUPPAR, ca 27 st, 1900-tal.

Huvudsakligen Sverige.
3 st från Madeira.
Höjd 5,5 - ca 28 cm.
Ett flertal signerad WS.
Största fågel möjligen ej tupp, signerad WS.
Medföljer information om rustika Gästriketuppen.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Huvudsakligen Sverige.
3 st från Madeira.
Höjd 5,5 - ca 28 cm.
Ett flertal signerad WS.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 4 391