SIDEBOARD, teakfanér, 1950/60-tal.

299134. SIDEBOARD, teakfanér, 1950/60-tal.

Baksidan märkt Made in Sweden Karlit. Höjd 68 cm. Längd 170 cm. Djup 42 cm.

Mindre slitage och skavmärken. Nedre vänstra hörnet med stötskada. Skada i sargen på undersidan av ena lådan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 571