RUNE CLAESSON. "Självporträtt i värme" pastell, signerad o daterad Rune C 1948.

299091. RUNE CLAESSON. "Självporträtt i värme" pastell, signerad o daterad Rune C 1948.

Motivets mått
33 X 23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivets mått
33 X 23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 027