BONBONJÄR, empirestil, glas, 1900-tal.

299065. BONBONJÄR, empirestil, glas, 1900-tal.

Dekor av män i antikiserande stil.
Diameter ca 19 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 19 cm.

Slitage.

Antal besök: 922