BRASATTIRALJER, 3 delar, 1900-tal.

299021. BRASATTIRALJER, 3 delar, 1900-tal.

Bestående av vedkorg, kolhink och eldset. Eldsetets höjd ca 96 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 957