SNEDKLAFFSEKRETÄR, drickamålad/björk, sent 1800-tal.

299008. SNEDKLAFFSEKRETÄR, drickamålad/björk, sent 1800-tal.

Längd 109, bredd 55, höjd 96 cm.

Sprickor och slitage, 1 låda saknar låskolv.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 046