GLAS, 5 delar med silverdekor, 1900-tal.

299005. GLAS, 5 delar med silverdekor, 1900-tal.

Lockpokal märkt N.G Argento 925 Sisto Fior.
Högsta höjd ca 31 cm.

Bruksslitage, enstaka mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 31 cm.

Antal besök: 659