VÄCKARUR, 4 st, med mera, 1900-tal.

298969. VÄCKARUR, 4 st, med mera, 1900-tal.

1 st väckarur, Blessing.
3 st väckarur, Junghans.
1 st termometer/hygrometer, Comfort.
1 st vädermätare.
1 st rakapparat, Philishave.

Bruksslitage, skador i glas på 2 st väckarur, ej genomgånget, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st väckarur, Blessing.
3 st väckarur, Junghans.
1 st vädermätare.
1 st rakapparat, Philishave.

Antal besök: 1 294