Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR, 4 stycken, Gottfrid Karlsson & söner för Diö.
298967. STOLAR, 4 stycken, Gottfrid Karlsson & söner för Diö.
1900-talets mitt.
Omfattande slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
1900-talets mitt.
Omfattande slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
5 024