GLASFLASKOR, ca 27 st, 18/1900-tal.

298953. GLASFLASKOR, ca 27 st, 18/1900-tal.

Diverse glasflaskor, färgat samt ofärgat glas.
Vissa med kork, vissa med etikett.

Bruksslitage, repor, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 135