SCHATULL, barockstil, 1900-tal.

298940. SCHATULL, barockstil, 1900-tal.

Ek. Nedfällbar front med bakomliggande lådor med bestickhållare. Diverse NS-bestick medföljer. Längd 60, bredd 47, höjd 93 cm.

Slitage, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre fanerskador.

Antal besök: 575