Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD britisk konstnär, stadsmotiv, akvarell, signerad Arthur W Percy.
298904. OIDENTIFIERAD britisk konstnär, stadsmotiv, akvarell, signerad Arthur W Percy.
Mått: 18x27 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått: 18x27 cm.
Garpenhus Auktioner
716