BENNO ARZT. "Sunrise" Olja på duk, signerad -05.

29889. BENNO ARZT. "Sunrise" Olja på duk, signerad -05.

140x100 cm.

Benno Arzt (Född 1941)

Gör en kostnadsfri värdering!

140x100 cm.

Benno Arzt (Född 1941)

Antal besök: 6 242