Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
KE HAGBERG. Kråka på tallgren. Olja på duk, signerad.
29883. KE HAGBERG. Kråka på tallgren. Olja på duk, signerad.
24 x 31 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
24 x 31 cm.
Gomér & Andersson Linköping
2 175