BURK MED LOCK, porslin, Fornasetti, Italien.

298839. BURK MED LOCK, porslin, Fornasetti, Italien.

"Bathsalts"
Höjd ca. 31 cm.

Bruksslitage. Lagning på ring.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Bathsalts"
Höjd ca. 31 cm.

Antal besök: 880