KARL KAUFMANN. TILLSKRIVEN. Hamnstad, olja på duk, signerad L Van Howe.

298806. KARL KAUFMANN. TILLSKRIVEN. Hamnstad, olja på duk, signerad L Van Howe.

54 x 67 cm.

Krackelerad, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 67 cm.

Krackelerad, färgbortfall.

Antal besök: 2 138