HELGA MARCIA STENHAMMAR. 1874-1957, olja på duk signerad A tergo.

298803. HELGA MARCIA STENHAMMAR. 1874-1957, olja på duk signerad A tergo.

72 x 55 cm.

Mindre skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

72 x 55 cm.

Mindre skada.

Antal besök: 2 411