Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
HELGA MARCIA STENHAMMAR. 1874-1957, olja på duk signerad A tergo.
298803. HELGA MARCIA STENHAMMAR. 1874-1957, olja på duk signerad A tergo.
72 x 55 cm.
Mindre skada.
Gör en kostnadsfri värdering!
72 x 55 cm.
Mindre skada.
Auktionsverket Engelholm
1 970