Flöte i blå glasmassa. Diameter ca15 cm. Flöte i grön glasmassa. Märkt W. Diameter ca 16 cm. Flöte i grön glasmassa. Diameter ca 12 cm.
Omfattande slitage. Repor. Märken. Avslag.