FLÖTEN i glas, 3 st, grön och blå glasmassa.

298771. FLÖTEN i glas, 3 st, grön och blå glasmassa.

Flöte i blå glasmassa. Diameter ca15 cm.
Flöte i grön glasmassa. Märkt W. Diameter ca 16 cm.
Flöte i grön glasmassa. Diameter ca 12 cm.

Omfattande slitage.
Repor.
Märken.
Avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omfattande slitage.
Repor.
Märken.
Avslag.

Antal besök: 1 141