SPEGEL, rokoko, 1700-tal.

SPEGEL, rokoko, 1700-tal.
29876. SPEGEL, rokoko, 1700-tal.

119 x 50 cm.

Slitage, dekorskador, renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

119 x 50 cm.

Antal besök: 1 464