SALONGSBORD, nygotik, 1800-tal.

298701. SALONGSBORD, nygotik, 1800-tal.

Oval skiva. Fyrdelad pelarfot med rikt skuren dekor. Längd 140, bredd 87, höjd 74 cm.
Se separat bild på etikettmärkning.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 180