VRILSKÅLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft.

298631. VRILSKÅLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft.

Längd ca 20-57 cm.

Slitage, fläckar, smärre sprickor.

Längd ca 20-57 cm.

Antal besök: 642