TVÄTTFAT med KANNA, porslin, Arabia.

29859. TVÄTTFAT med KANNA, porslin, Arabia.

Kannans höjd ca 29 cm.
Fatets diameter 39 cm.

Krackelyrer. Slitage. En smärre spricka i fat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kannans höjd ca 29 cm.
Fatets diameter 39 cm.

Antal besök: 3 624