Gomér & Andersson Linköping
Smycken & Ädelstenar
Collier
COLLIER, möjligtvis nytillverkad bärnsten, 1900-tal.
298585. COLLIER, möjligtvis nytillverkad bärnsten, 1900-tal.
Längd ca. 46 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca. 46 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
776