FÅGELBAD, patinerad metall, 1900-2000-tal.

298538. FÅGELBAD, patinerad metall, 1900-2000-tal.

Höjd 79, diameter 51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 79, diameter 51 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 133