KANNA MED HÄNKEL, mässing, orientalisk, 1900-tal.
298516. KANNA MED HÄNKEL, mässing, orientalisk, 1900-tal.
Höjd 65 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 65 cm.
Bruksslitage.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
3 866