TALLRIKAR, mässing, 12 stycken, Sverige och Danmark.

298512. TALLRIKAR, mässing, 12 stycken, Sverige och Danmark.

6 stycken, Sverige, diameter 30,5 cm.
6 stycken, Danmark, diameter 30 cm.
Snarlika.

Bruksslitage.
Ärgningar och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snarlika.

Bruksslitage.
Ärgningar och repor.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 168