KONSTGLAS (2), Bengt Edenfalk, Skruf och Kosta Boda.

298492. KONSTGLAS (2), Bengt Edenfalk, Skruf och Kosta Boda.

Vas "Spun", Skruf, osignerad, höjd 25 cm.
Vas Kosta Boda, signerad, höjd 21 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 584