SKYLT, Kunglig hovleverantör, förgyllt trä.

298451. SKYLT, Kunglig hovleverantör, förgyllt trä.

Höjd 56, bredd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 56, bredd 60 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 521