ANN WÄRFF. skulptur i glas, signerad Kosta Unik 1973/17 Ann Wärff.

298423. ANN WÄRFF. skulptur i glas, signerad Kosta Unik 1973/17 Ann Wärff.

Höjd ca 26,5 cm.

Repor.

Ann Wolff (Född 1937)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 26,5 cm.

Repor.

Ann Wolff (Född 1937)

Antal besök: 3 106