BENGT ERIK BJÖRN "NALLE" WERNER. Kvinnostudie, akvarell, signerad.

29840. BENGT ERIK BJÖRN "NALLE" WERNER. Kvinnostudie, akvarell, signerad.

68 x 49 cm.

Inget glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

68 x 49 cm.

Inget glas.

Antal besök: 2 196