SOFFGRUPP, 4 delar, gustaviansk-stil, 1900-tal.

298376. SOFFGRUPP, 4 delar, gustaviansk-stil, 1900-tal.

Soffa. Längd 185 cm.
Bord med stenskiva. Längd 95, bredd 52, höjd 69 cm.
Karmstolar, ett par.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa. Längd 185 cm.
Karmstolar, ett par.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 255