LAVOAR, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, tidigt 1920-tal.

298327. LAVOAR, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, tidigt 1920-tal.

Fanerad med björk. skåp och låda. Stenöverdel.Längd 65, bredd 52, höjd 100 cm.

Bruksslitage, smärre avslag på överdelen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 679