PORSLIN, Kina, 2 delar, 1700-tal. proveniens krapperup slott.

29832. PORSLIN, Kina, 2 delar, 1700-tal. proveniens krapperup slott.

Porslin 2 st delar Kina 1700-tal.
Diameter 22,5 cm.

Spricka, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 22,5 cm.

Spricka, nagg.

Antal besök: 1 512