LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-tal. Höjd ca 58 cm.

298289. LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-tal. Höjd ca 58 cm.

Fem ljusarmar, diameter ca 50 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 666