11 Skedar
5 Drinkpinnar, glas
Shaker
Champagnehink
Isink
Istång
9 Cocktailglas, stämplade GAB, Stockholm.
Bruksslitage.
11 Skedar
5 Drinkpinnar, glas
Shaker
Champagnehink
Isink
Istång
Bruksslitage.