KOPPAR och MÄSSING, bland annat Nils Johan, 1900/2000-tal.

298213. KOPPAR och MÄSSING, bland annat Nils Johan, 1900/2000-tal.

Kastruller och stekpannor samt burk.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 856