298176. MÖBELGRUPP, 7 delar, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Bord
Längd 140 cm, inklusive iläggsskivor 278 cm
Bredd 98 cm
Höjd 74 cm
4 Stolar
Rygghöjd 96 cm
Sideboard
Längd 189 cm
Bredd 45 cm
Höjd 90 cm
Skåp
Längd 114 cm
Bredd 44 cm
Höjd 174 cm.
Ålders samt bruksslitage. Färgsläpp.
Ett bordsben med skruv lös.