BRICKA, nysilver, 1900-tal.

BRICKA, nysilver, 1900-tal.
298125. BRICKA, nysilver, 1900-tal.

Längd ca. 67 cm.

Mindre kantbucklor. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 67 cm.

Antal besök: 822