KAFFESERVIS, porslin, KP Karlskrona, 50 delar.

298112. KAFFESERVIS, porslin, KP Karlskrona, 50 delar.

19 kaffekoppar med fat, 4 extra fat, 24 assietter, kaffekanna, gräddkanna, sockerskål, bricka.

Bruksslitage. Nagg på kaffekannan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 13 583