LJUSSTAKAR, 4 st. Mässing och metall, Anna Stina Åberg.

298073. LJUSSTAKAR, 4 st. Mässing och metall, Anna Stina Åberg.

Ljusstakar, snarlika i mässing samt en i metall, längd 13 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 715