ÖRHÄNGEN, 2 par, silver, Theresia Hvorslev, 1900-talets andra hälft.

298059. ÖRHÄNGEN, 2 par, silver, Theresia Hvorslev, 1900-talets andra hälft.

Längd 3,5 - 4 cm.

Bruksslitage, ett par osignerade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 3,5 - 4 cm.

Antal besök: 1 391