GÖSTA SUNDSTRÖM. Olja på duk, Landskap, signerad.

298031. GÖSTA SUNDSTRÖM. Olja på duk, Landskap, signerad.

69x99 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

69x99 cm.

Antal besök: 4 146