FÅTÖLJ, Gustaf Axel Berg, Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft.

298026. FÅTÖLJ, Gustaf Axel Berg, Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft.

Bredd 71, djup 90, höjd 98 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 1 948